У Львові рятуватимуть лисих: приїдуть спеціалісти з 14-ти країн

У Львові 19 лютого відбудеться 3-й Міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся. На заході обговорюватимуть останні розробки з трихології, мікропігментації та трансплантації волосся, обмінюватимуться знаннями та досвідом кращі спеціалісти з різних країн світу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Конгрес відбудеться у Львові вже третій раз поспіль і має на меті поділитися передовими та інноваційними методами щодо відновлення волосся з усього світу.

Програма включатиме поєднання лекцій та практичних знань кращих спеціалістів з Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Грузії, Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, Мексики, Ірландії, України, Індії, Німеччини та Польщі.

Міжнародні доповідачі з науковою базою та практичними кейсами вже двічі ділились досвідом аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічного відновлення волосся на минулих конгресах у 2020-2021 роках. Цього року організатори зібрали більше 20 унікальних фахівців, які готові розповідати свої клінічні історії.

Організатор конгресу – дерматолог-онколог, трихолог-трансплантолог волосся, Президент Української Асоціації хірургічного відновлення волосся, засновниця Клініки естетичної медицини Мирослава Новосільська.

Фармацевтична компанія Roche буде працювати на Львівщині

Пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер прооперує у Львові 30 людей, – ЛМР

Німецькі хірурги прооперували у Львові 15 пацієнтів

Лікарі зі США безкоштовно прооперували у Львові 39 дітей (оновлено: відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.