На Львівщині викрили масштабний підпільний алкозавод. Фото

Товар збували мережам оптово-роздрібної торгівлі, а також закладам відпочинку.

На Львівщині Служба безпеки України викрила масштабну схему нелегального заводського виробництва і оптового збуту підакцизних товарів. Про це повідомляє управління СБУ у Львівській області.

Ділки реалізовували промислові об’єми алкогольної продукції без сплати встановлених зборів до держбюджету.

Для виробництва необлікованої алкогольної продукції використовували приміщення та незареєстроване технологічне обладнання на території одного з промислових об’єктів. Для виготовлення контрафакту брали заводську сировину. Щоб приховати її нестачу, учасники схеми вносили недостовірні відомості до звітної документації.

Готовий товар без марок акцизного збору збували представникам афілійованих мереж оптово-роздрібної торгівлі, а також закладам відпочинку.

Під час слідчих дій у виробничих, офісних та складських приміщеннях організаторів оборудки, правоохоронці виявили факти «списання» для підпільного виробництва оптових партій спирту майже 9 тисяч підготовленої до збуту контрафактної продукції, тару для фасування та документацію і чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

За даними слідства, до оборудки причетне керівництво одного з найбільших підприємств регіону. Правоохоронці не уточнюють, на якому саме лікеро-горілчаному заводі виготовляли контрафактний алкоголь, але за даними видання Zaxid.net, йдеться про завод у Городку. У цьому місті працює єдиний горілчаний завод – «Абсолютний стандарт».

Фото і відео СБУ у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.