Переїзд посольств до Львова, чому іноземці не тікають з України та хто поїде на Євробачення-2022. Головне

Коротко розповідаємо про важливі події минулої доби.

Держдеп США наказав дипломатам, які не займають критично важливих посад виїхати з посольства США у Києві. Крім того, з 13 лютого консульські послуги у посольстві будуть призупинені.

Німеччина на тлі загрози російської агресії переносить посольство з Дніпра до Львова. Також скорочує персонал у посольстві у Києві, але залишає його відкритим. Крім того, своє посольство із Києва до Львова переносить Канада.

Нещодавно США закликали своїх громадян покинути Україну упродовж 48 годин. Однак не всі іноземці планують повертатися. Один з них – Метью Кененітз, американець із Чикаго, який зараз викладає світову літературу в УКУ. Tvoemisto.tv поговорило з ним про те, чому він вирішив залишитися в Україні навіть попри загрозу російського вторгнення та розпитало про життя і роботу в Україні.

Презилент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до будь-яких кроків з будь-яких кордонів, та закликав громадян вірити у власні сили та армію. Також, з його слів, на сьогодні в інформаційному просторі надто багато інформації про імовірне повномасштабне вторгнення Росії. Україна діє за напрацьованим планом.

12 лютого відбулася телефонна розмова президента США Джо Байдена з президентом РФ Володимиром Путіним. Під час переговорів американський глава держави застеріг російського лідера від вторгнення в Україну та попередив про наслідки, які чекають на Росію у разі наступу. У відповідь Путін сказав, що Київ саботує мінські угоди та зауважив, що Захід не здійснює належного контролю на Київ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.