У Львові урбан-парк збудують влітку на Погулянці

У 30-ти обласних центрах і великих містах України з’являться 30 унікальних урбан-парків.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

Урбан-парк – це новий формат публічного простору для сімейного дозвілля, залучення дітей та підлітків до здорового способу життя. 

В усіх парках для відвідувачів будуть доступні:

Бетонний скейт-парк для катання на скейтбордах, BMX, роликах та самокатах.

Памп-трек з асфальтною трасою, що інтегрована в зелений простір із маршрутами для екстремального катання на скейті, трюкових самокатах, BMX і роликах.

Стрит-денс – відкрита вулична сцена з трибунами, місцем для DJ та оглядовою зоною для споглядання тренувань та концертів.

Стрит-футбол – для гри у форматі вуличного футболу.

Панна-футбол – для креативного футболу з використанням трюків.

Стрит-бол – вуличні активності під хіп-хоп музику.

Стрит-воркаут для занять на турніках, брусах, лавках, сходах та стéпах.

Паркур-траса.

Простір для йоги.

Боулдерінг, відомий також як скеледром.

Буде також дитячий урбан-парк з сучасною зоною, що складається з міні урбан-парку та зоною для найменших, до яких входить траса паркуру, стрит-воркаут та простір для скелелазіння, де діти до 12 років можуть безпечно займатися спортивними активностями.

У 2021 році на ВДНГ в Києві реалізували успішний проєкт пілотного урбан-парку. За перші три місяці роботи урбан-парку на ВДНГ його відвідали 300 000 людей, а це більше, ніж всього відвідувачів Виставкового центру у 2014 році. 

У 2022 році цей формат масштабуватимуть у всій Україні, зокрема і у Львові урбан-парк буде побудований поблизу львівського Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка. Орієнтовне відкриття заплановане на літо.

“Зараз розробляється проєктно-кошторисна документація щодо самого урбан-парку, а також перенесення лінії електропередач, яка є на цій території. Цей урбан-парк має стати хорошою зоною відпочинку для місцевих жителів, а також туристичним магнітом для туристів. Цю локацію вибрали із міською владою, тому що, по-перше, дозволяє площа, а, по-друге, поблизу розташовано багато культурних та освітніх об’єктів. Навіть сам Центр творчості та юнацтва є популярним серед львів’ян, які стануть потенційними відвідувачами урбан-парку», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Велике будівництво модернізує інфраструктуру та створює нові робочі місця

Велике будівництво на Львівщині припиниться 2023 року – Ганущин

Велике будівництво на Львівщині: будуть нові школи та дитсадки

Львівщина подала на Велику реставрацію 31 заявку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.