Австралія також переносить роботу свого посольства до Львова

У Львові запрацює тимчасовий офіс.

Австралія тимчасово переводить роботу посольства із Києва до Львова. Про це сьогодні, 13 лютого, повідомила Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн. 

Читайте також: «Це загальноєвропейська справа». Іноземці, які лишаються у Львові, попри можливе вторгнення Росії 

Враховуючи погіршення безпекової ситуації через накопичення російських військ на кордоні, уряд вирішив вивезти персонал з австралійського посольства в Києві і тимчасово зупинив діяльність посольства у Києві, перенісши операції до тимчасового офісу у Львові.

«Ми продовжуємо радити австралійцям негайно залишити Україну комерційними рейсами. Умови безпеки можуть змінитися у найкоротші терміни», – сказала Пейн.

Нагадаємо, 11 лютого США закликала своїх громадян покинути Україну упродовж 48 годин. Також американське посольство евакуює своїх дипломатів з України та призупиняє консульські послуги. Про перенесення своїх представництв до Львова повідомили у Німеччині та Канаді. Чимало країн Європи закликають своїх громадян покинути Україну та утриматися від поїздок сюди через можливу ескалацію військових дій зі сторони Росії.

У МЗС України просять не панікувати та зберігати спокій. Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до будь-яких кроків з будь-яких кордонів, додавши, що на сьогодні в інформаційному просторі занадто багато інформації щодо повномасштабного вторгнення Росії.

Раніше американська розвідка повідомляла, що біля кордонів України Росія зібрала близько 70% військової техніки, потрібної для нападу.

Історії іноземців, які залишилися у Львові попри можливе вторгнення Росії, читайте у матеріалі Тvoemisto.tv.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.