16 лютого – День єднання: уряд затвердив план і додаткові виплати військовим

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з відзначення Дня єднання, який відзначатиметься 16 лютого. План передбачає підвищення зарплат військовослужбовцям з 1 березня 2022 року.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

Інформують, що з 1 березня на 30% зростуть виплати військовослужбовцям Збройних сил. Крім того, до 20% з початку 2022 зросте грошове забезпечення прикордонників і нацгвардійців (з урахуванням вже прийнятого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого).

“День єднання має консолідувати українців перед загрозою та інформаційним тиском. Уряд продемонстрував свою згуртованість, оперативно напрацювавши план заходів, в якому, зокрема, передбачається підвищення виплат для наших військовослужбовців. Ми очікуємо такої ж консолідації від органів місцевого самоврядування і всього суспільства, адже саме єднання – незламна сила України”, – заявив прем’єр Денис Шмигаль.

Серед іншого, затверджений план передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації “UAразом” для забезпечення щоденного інформування українців про ситуацію у сфері безпеки. Також план передбачає прискорення створення системи територіальної оборони.

 

Середня офіційна зарплата у Львівській області збільшилася майже на 3 тисячі

У Польщі збільшується мінімальна погодинна заробітна плата: у 4 рази вища, ніж в Україні

Скільки заробляють у Польщі заробітчани з України. Перелік зарплат

Повідомили найбільші і найменші зарплати на Львівщині

Середньомісячна зарплата на Львівщині – 12 285 грн, а заборгованість за неї – понад 280 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.