Львівських старшокласників навчатимуть стрільби

Для них проводять відповідні інструктажі з техніки безпеки, а також забезпечують усім необхідним обладнанням.

На базі закладів освіти у Львові щодня проводитимуть навчання підлітків безпечному поводженню зі зброєю, а також основам практичної стрільби для учнів 9-11 класів. Це роблять для того, аби діти з усіх шкіл отримали базові навички, – повідомляють у управлінні освіти ЛМР.

«Для них проводять відповідні інструктажі з техніки безпеки, а також забезпечують усім необхідним обладнанням. Мета – аби всі учні старших класів навчились поводитись зі зброєю», – йдеться в повідомленні.

Загалом у 20 закладах освіти Львівської міської територіальної громади є спеціальні приміщення, тири, де можна проводити навчання зі стрільби. Відповідно, учні шкіл, які перебувають неподалік, будуть відвідувати ці тири та отримувати практичні навички.

Нагадаємо, що з 1 січня почав діяти Закон України «Про основи національного спротиву». Для того, щоб записатися до лав Сил тероборони, мешканці можуть звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації. Про те, що робить Львів та Львівщина для того, аби підготуватися до можливого вторгнення Росії, як розгортають тероборону у місті та області, чи є належні укриття та дієва система оповіщення населення, Тvoemisto.tv розпитало у голови Львівської МТГ Андрія Садового та керівника Львівської ОДА Максима Козицького. Читайте матеріал за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.