14-річна Вікторія Ясенич перемогла на чемпіонаті України з біатлону

Вона перемогла в індивідуальній гонці на дистанції 5 км серед дівчат молодшої вікової групи, випередивши 32 суперниць.

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» триває чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени змагаються в трьох вікових групах. Титул чемпіонки України вже виборола 14-річна Вікторія Ясенич. Вона перемогла в індивідуальній гонці на дистанції 5 кілометрів серед дівчат молодшої вікової групи, випередивши 32 суперниць.

Як повідомляє управління молоді і спорту Львівської ОДА, нашу область на чемпіонаті представляють 20 біатлоністів. Усі вони опановують цей вид спорту у Львівському обласному центрі олімпійської підготовки з зимових видів спорту та дитячо-юнацькій спортивній школі «Янтар», що у Новояворівську.   

Додамо, що віцечемпіонкою серед дівчат старшої вікової групи стала 17-річна Олена Городна в індивідуальній гонці на 10 км. У спринті на 6 кілометрів Олена фінішувала третьою. А бронзовою призеркою в індивідуальній гонці на 10 км серед середніх дівчат стала 15-річна Юліана Тейкало. За крок до медалі на цій же дистанції серед дівчат старшої вікової групи зупинились Вероніка Шевчик.

Попереду в спортсменів змагання зі змішаних естафет.

Нагадаємо, що напередодні 20-річний львів’янин Юрій Ковальчук став віцечемпіоном України на Відкритому зимовому чемпіонаті з сучасного п’ятиборства

Фото: Львівська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.