Для ліцею у Львові збудують нове приміщення з басейном. Візуалізація

За попередньою інформацією, завершити реконструкцію нового навчального корпуса та ввести його в експлуатацію планують до 1 січня 2024 року.

У Львові збудують басейн та додаткове приміщення для ліцею №80, що на вул. Героїв Крут. Сьогодні, 18 лютого, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради погодили видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво.

«Цей корпус потрібен для подвоєння потужності ліцею. Там передбачено басейн, який буде загальнодоступним у позаурочний час для мешканців району. Є цілий комплекс заходів для формування і шкільного подвір’я, і спортивної зони. Йдеться також про розміщення нових класів, їдальні та іншої інфраструктури», – каже головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Читайте також: У Львові погодили проектування першого підземного паркінгу на площі Петрушевича

Відповідно до містобудівної документації, новий корпус ліцею збудують на території навчального закладу, на земельній ділянці площею 1,6358 га. Профінансує добудову ліцею приватний забудовник, що зводить житло у місті.

За попередньою інформацією, завершити реконструкцію нового навчального корпуса та ввести його в експлуатацію планують до 1 січня 2024 року. Під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач запевнив, що роботи розпочнуть влітку або на початку осені.

Нагадаємо, що поблизу лісу в Личаківському районі зведуть масштабний житловий комплекс з басейном. Йдеться про територію на Майорівці, в одному із найзеленіших районів міста. Три ділянки загальною площею близько 1 гектара розташовані на вул. Китайській, на території садово-городнього кооперативу «Над яром».

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.