KALUSH Orchestra готовий їхати від України на Євробачення

Офіційне рішення мають оголосити вже сьогодні.

Гурт KALUSH Orchestra підтвердив, що готовий представляти Україну на Євробаченні-2022. Про це заявив соліст гурту Олег Псюк у розмові з Сергієм Притулою на радіо, повідомляють на Facebook-сторінці Eurovision Ukraine.

«Офіційне рішення буде прийняте вже сьогодні. А з приводу того, як з ними співпрацювати далі… Ну, можу сказати, що мій гарний виступ не залежить від «Суспільного» і я дуже радий, що Євробачення організовує не «Суспільне». Тому я представлятиму Україну, а не «Суспільне». Коли ми підпишемо всі папери, тоді ми зможемо заявити», – сказав соліст гурту.

Читайте також: Alina Pash відмовилася від участі у конкурсі «Євробачення-2022»

Нагадаємо, що 12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на конкурс Євробачення, який пройде у Турині (Італія) 14 травня. За підсумками голосування перемогла співачка Alina Pash з піснею «Тіні забутих предків», а гурт Kalush Orchestra посів друге місце, отримавши на один бал менше. Після оголошення результатів у соцмережах розгорівся скандал, а гурт Kalush Orchestra заявив про фальсифікацію результатів. Детальніше про це читайте за посиланням

Одразу після оголошення результатів національного відбору на сторінку «Євробачення» в інстаграм посипалися коментарі про фальсифікацію результатів і про те, що Аліна Паш не може представляти Україну. Крім того, обурюватися почали також у мережі Фесйбуку, де зазначали, що Аліну Паш допустили до конкурсу з порушенням правил через виступи в окупованому Криму і гастролі в Росії. Пізніше «Суспільне» повідомляло, що від співачки отримали довідку від Державної прикордонної служби, мовляв вона перетнула кордон у законний спосіб. У той же час активіст Сергій Стерненко з посиланням на власні джерела повідомив, що співачка підробила її, а згодом у ДПСУ вказали, що такий документ Alina Pash прикордонники не видавали.

Читайте також: Скандал на нацвідборі Євробачення. Реакція соцмереж

16 лютого Аліна Паш повідомила, що відмовляється від участі у конкурсі «Євробачення-2022». Відтак, організатори національного відбору повинні були запропонувати участь іншому фіналісту або ж взагалі нікого не відправляти. У результаті, пропозицію представляти Україну отримав гурт Kalush Orchestra, який зайняв другу сходинку та набрав максимальну кількість глядацьких балів.

Додамо, що, відповідно до Правил національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022, учасник відбору гарантує, що не виступав в РФ та на окупованих територіях після 15.03.2014 – не здійснював концертну діяльність, виступи, участь у будь-яких публічних та/або приватних заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора чи на території країни-агресора, в Автономній Республіці Крим та/або на іншій окупованій території України після 15.03.2014 та не планує, не робитиме анонсів відповідних виступів(у) як в період до і під час проведення відбору, так і в період після Нацвідбору до дати фіналу Євробачення-2022 включно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.