Львів хоче закупити 20 автомобілів для мобільного оповіщення у разі надзвичайної ситуації

Мерія Львова напрацювала маршрути для мобільного оповіщення в разі, якщо буде частково чи повністю відімкнена електроенергія. На цьому наголосив під час сесії керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Микола Грицайцук.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«У разі повного відключення електроенергії, опрацьовані маршрути для мобільного оповіщення – є 7 авто: по 1 машині в кожній адміністрації та 1 машина в управлінні. Додатково хочемо закупити ще 20 автомобілів. Будуть нанесені маршрути, щоб за найменший час провести оповіщення.

В разі часткового відключення освітлення, з допомогою дизель-генераторів є можливість оповістити населення з допомогою 8 гучномовців, які здатні передати текстові повідомлення», – зазначив керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Микола Грицайцук.

Нагадаємо, сьогодні сесія затвердила програму заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки. Її напрацювали виконавчі органи мерії спільно із територіальною обороною Львівщини.

Львів має тримісячний запас медикаментів, перев’язочних матеріалів,- міський голова (відео)

Львів готовий подавати мешканцям санітарний об’єм води, якщо повністю зникне світло, – мер (відео)

Можливі диверсії: Львів посилює охорону стратегічних об’єктів, – мер (відео)

Комісія з надзвичайних ситуацій у Львові щойно прийняла рішення перед загрозою вторгнення Росії

Мер Львова на сім запитань має відповіді лише для службового користування

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.