У Львові розпочав роботу Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні

Міський голова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні та за сумісництвом у Молдові Брюсом Едвардсом, який разом із командою посольства з неділі тимчасово працює в місті.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Для мене велика честь зустрічати вас у Львові. Це час, аби ви ще краще відчули й зрозуміли наше місто», – зазначив Андрій Садовий.

Як зазначив пан посол, це вже п’ятий його візит до Львова. «Востаннє ми бачились кілька років тому за геть інших обставин. Але якщо вже нам доводиться бути не в Києві, то ми раді опинитися тут», – відзначив Брюс Едвардс.

Відтак міський голова розповів про роботу міста в сфері безпеки та готовність до надзвичайних ситуацій, ситуацію в Україні тощо.

«Впродовж останніх 6 місяців ми інвестуємо в безпеку. Наше завдання – щоб місто мало воду навіть в умовах повної відсутності електроенергії, щоб працювала медична система. Ми маємо 3-місячний запас медикаментів. Ми зробили Львів значно безпечнішим», – зауважив міський голова.

Брюс Едвардс – посол Австралії в Україні з жовтня 2020 року. У 2016-2017 роках був тимчасовим повіреним у справах Австралії в Києві. Досі також працював заступником керівника місії в Посольстві Австралії в Бейруті та в Посольстві в Кабулі, був співробітником департаменту закордонних справ та торгівлі Австралії.

Україна разом з Британією та Польщею створила альянс (відео)

Литва також переводить дипломатів до Львова

 Японія перевела дипломатів до Львова

ЦРУ також переїжджає з Києва до Львова

Представники Посольства Великої Британії зустрілися з міським головою Львова

Генеральний консул Німеччини в Донецьку, яка переїхала до Львова, зустрілася з мером міста

З Києва до Львова переїде посольство Австралії в Україні: тимчасово

МЗС Ізраїлю відкрило дипломатичне представництво у Львові

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.