Ватажки бойовиків ОРДЛО оголосили загальну мобілізацію місцевих жителів

Очільники самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» Денис Пушилін та Леонід Пасічник підписали укази про проведення загальної мобілізації. Про це йдеться в указі Пасічника та відеозвернення Пушиліна.

В указі до «ЛНР» йдеться про що чоловікам віком від 18 до 55 років заборонено виїжджати за межі території «республіки».

Крім того, у тексті сказано про те, аби наділити виконавчі органи державної влади повноваженнями забирати у підприємств, установ, організацій та громадян транспортні засоби та інші речі, які нібито «необхідні для потреб оборони».

Водночас, ватажок ДНР заявив: «Закликаю земляків, які перебувають у запасі, прибути у військові комісаріати. Сьогодні мною підписано указ про загальну мобілізацію».

Також Пушилін закликав усіх чоловік, самопроголошеної «ДНР», що здатні тримати зброю в руках «встати на захист своїх сімей, дітей, дружин, матерів». Та додав, що терористи «захистять» Донбас та «всіх російських людей».

До слова, у п’ятницю, 18 лютого, ватажок ДНР – Денис Пушилін оголосив про евакуацію жителів ОРДЛО до Росії. Згодом, самопроголошений очільник  так званої «ЛНР» – Леонід Пасічник також проголосив масову евакуацію.

Нагадаємо, що упродовж останніх днів збільшилась кількість обстрілів з боку російських окупантів на Донбасі. Відтак, станом на ранок 19 лютого, бойовики 66 разів порушили режим припинення вогню.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.