У Львові в пам’ять про Небесну Сотню запустять світлові промені

Сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 20 лютого, о 18.00 год на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудеться мистецька акція «Промені Майдану». У ній візьмуть участь родини Героїв Небесної Сотні, військові, духовенство та мешканці міста. Tvoemisto.tv транслюватиме подію наживо. 

Спершу захід почнуть з молитви за Героїв та мир в Україні, тоді зазвучать пісні про Небесну Сотню. Військові винесуть прапор, й опісля почнеться зачитування імен Героїв Небесної Сотні під звуки дзвону. Тоді ж у небо запустять світлові промені у пам’ять про тих, хто загинув у ці трагічні дні, але змінив хід історії.

Опісля учасники акції вшанують хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя за гідність та свободу. Завершиться вечір мистецькими композиціями львівських колективів.

Читайте також: Сьогодні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Які заходи заплановані у Львові

Зазначимо, що сьогодні в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. На Львівщині відбудеться низка заходів. Заходи з вшанування пам’яті Героїв у Львові розпочалось ще 18 лютого. Утім сьогодні, 20 лютого відбудуться поминання на кладовищі та мистецькі акції. Більше тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.