Біатлонне стрільбище у Новояворівську реконструюють

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань молоді і спорту розглянули пропозиції Львівської облдержадміністрації щодо переліку спортивних об’єктів, які реалізують у 2022 році.

Як розповів під час засідання комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, таких об’єктів, згідно з переліком, поданим ЛОДА, є майже 100, з них 16 визначили пріоритетними. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Сподіваємося, що депутатський корпус розгляне наші пропозиції на черговій сесії облради 1 березня і затвердить, щоб керівники громад змогли вчасно розпочати відповідні проєктні роботи і до кінця року завершити об’єкти спортивної інфраструктури», – зазначив Іван Собко.

Він також додав, що профільна депутатська комісія взяла перелік до опрацювання, через кілька днів прийме рішення про їх затвердження, доповнення чи зміну і після цього подасть на розгляд сесії.

Облдержадміністрація напрацювала бачення пріоритетності територій, де немає майданчиків, чи де їх є критично мало, та де громади бажають отримати дофінансування на спорудження майданчиків, стадіонів та інших спортивних споруд.

«Першочергово при формуванні переліку ми відштовхувались також від того, чи є в громаді спортивна школа, центр “Спорт для всіх” чи інші заклади фізичної культури і спорту. Цього року серед вкрай необхідних об’єктів, де можуть провести реконструкцію, це біатлонне стрільбище Обласного центру олімпійської підготовки у Новояворівську», – зазначив начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Минулого року на Львівщині спорудили 21 спортивний майданчик, а також 5 великих спортивних об’єктів та 22 активних парки.

На Львівщині розробили інтерактивну карту спортивних споруд

33 млн грн – на спорт: назвали об’єкти на Львівщині, куди скерували ці кошти (відео)

У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

На Львівщині планують облаштувати 88 спортмайданчиків

На Львівщині побільшало спортмайданчиків

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.