Путін офіційно визнав незалежність «Л/ДНР»

Путін закликав Держдуму та Раду Федерації негайно визнати псевдореспубліки і підписати з ними договори про дружбу.

Президент Росії Володимир Путін визнав незалежність самопроголошених «ЛНР» та «ДНР». Він закликав Держдуму та Раду Федерації негайно визнати псевдореспубліки та підписати з ними договори про дружбу і співробітництво.

«Вважаю за необхідне прийняти вже давно назріле рішення негайно визнати незалежність та суверенітет ДНР та ЛНР. Прошу федеральні збори Російської Федерації підтримати це рішення, а потім ратифікувати договір про дружбу та взаємодопомогу з обома республіками. Два ці документи будуть підготовлені та підписані найближчим часом», – сказав він.

Володимир Путін зазначив, що від тих, хто захопив і утримує владу в Києві, вимагає негайно припинити бойові дії.

«Інакше вся відповідальність за можливе продовження кровопролиття буде цілком і повністю на совісті правлячого на території України режиму», – зазначив він.

Президент України Володимир Зеленський поговорив із президентом США Джо Байденом стосовно рішення Путіна про визнання так званих "республік" на окупованій території України. Після цього розпочалося засідання Ради національної безпеки і оборони.  

Нагадаємо, напередодні президент РФ Володимир Путін під час телефонної розмови з канцлером Німеччини Олафом Шольцем і президентом Франції Еммануелем Макроном заявив, що підпише указ про визнання так званих Донецької та Луганської «народних республік».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.