Сьогодні у Львові перевірятимуть систему оповіщення населення

Цього разу навчальне оповіщення проходитиме спільно з патрульною поліцією, воно відбуватиметься у всіх районах міста. Це необхідно, аби перевірити роботу систем.

Сьогодні у Львові з 11.00 до 12.00 год проведуть навчальне оповіщення для містян, яке проходитиме спільно з патрульною поліцією. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Із гучномовців  патрульної поліції лунатимуть такі повідомлення: «Шановні львів'яни! Львівська міська рада проводить навчальне оповіщення. Зверніть увагу: якщо не працюватиме зв'язок, інтернет, телебачення і радіо, мешканців міста повідомлятимуть через гучномовці патрульної поліції, оперативних і комунальних служб. Дякуємо за увагу! Нагадаємо, це було навчальне оповіщення Львівської міської ради».

Читайте також: Як не втратити зв'язок у випадку надзвичайної ситуації

Зазначимо, що такі тренування є перевіркою системи оповіщення населення міста, аби в разі надзвичайних ситуацій, коли не діятимуть звичні канали інформування, люди отримали усю необхідну інформацію.

Нагадаємо, що оповіщення про надзвичайні ситуації починається з того, що в місті вмикають сирени. Звук сирени означає сигнал «Увага всім!». У мирний час таку сирену можуть увімкнути у випадку аварії на атомній станції, хімзаводі, землетрусу та повені. Якщо ж сирени вмикають у воєнний час, то це може означати повітряну тривогу, загрозу біологічного, хімічного чи радіоактивного зараження. Більше про те, як діяти, коли звучать сирени, і з чого має складатися «тривожна валізка», розповідаємо тут.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.