У Львові надають психологічну підтримку у п’яти локаціях

Мерія Львова спільно з церквою та соціальними службами напрацювали можливість надання безкоштовної психологічної підтримки усім, хто її потребуватиме у цей час.

«Під час останніх подій ми спостерігаємо, що у багатьох дорослих, дітей, а, особливо, у літніх людей, з якими працюють соціальні служби Львова, підвищився рівень тривожності. І це зовсім не дивно: тривожні чутки линуть звідусіль. Про агресію з боку Росії говорять усюди: у транспорті, магазині, по телебаченню. Ситуація напружена. І часом люди самостійно не можуть опанувати себе, впоратись із тривогою чи панікою. Тому ми просто мусимо допомогти їм пережити цей непростий час», – розповіла директорка міського Центру соціальних служб Алла Горбач.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Психологічну допомогу надають:

– Львівський міський Центр соціальних служб (вул. Театральна, 10). Телефон «Гарячої лінії»: 0 800 307 305.

– «Лінія духовно-емоційної підтримки» сестер-редемптористок УГКЦ: 0672431505.

– Шпиталь імені митрополита Шептицького (вул. Озаркевича, 4) Телефони: (032) 235 22 66; (032) 235 22 69.

– Український інститут психотерапії залежностей. Телефон: 380 98 082 5509.

– Консультативний центр кризових станів, психосоматичних розладів, депресій та узалежнень ‘illiotropion’ при Львівсько-Сокальській єпархії ПЦУ (вул. Ольги Басараб, 2, третій поверх). Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького. Телефон: (032) 275-21-11.

Загальну координацію роботи цієї «психологічної служби» здійснює Львівський міський Центр соціальних служб, що на вул. Театральна, 10. У разі потреби люди зможуть зателефонувати на «Гарячу лінію», яка уже діє на базі установи, за номером 0 800 307 305. У разі загострення ситуації «Гаряча лінія» працюватиме в посиленому режимі.

У Львівській області госпіталізували 98 осіб з діагнозом COVID-19

Дипломатка зі США похвалила за чистоту у лікарні у Львові

Росія планує в Україні тортури і вбивства, – лист США до ООН

Росія готується до вкрай жорстокого вторгнення: радник США з нацбезпеки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.