Вишколи у Львові: навчають стрільби і домедичної допомоги

У Львові тривають навчання зі стрільби для працівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, старшокласників.

Сьогодні, 22 лютого, користуватися зброєю вчились 22 працівники мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«На ці навчання наша команда записалась кілька тижнів тому. Перед цим ми обговорювали участь у такому вишколі, і всі одноголосно підтримали. Завдяки такому навчанню будемо більш обізнані в тому, що таке взагалі зброя і як нею користуватися. Щоб бути впевненішим у випадку загрози», – розповів директор Мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Олег Малець.

Нагадаємо, Львівська міська рада затвердила програму національного спротиву. Вона передбачає навчання з домедичної допомоги, стрілецькі навчання та вишколи, співпрацю з батальйонами, які діятимуть на території львівської громади, а також розвиток необхідної інфраструктури в контексті територіальної оборони. Цю програму напрацювали виконавчі органи мерії спільно із територіальною обороною Львівщини.

Загалом уже орієнтовно 500 працівників міських установ пройшли навчання зі стрільби, де вправлялися у вмінні користуватися зброєю. Також пройшли цей вишкіл чимало львівських старшокласників. 

Окрім того, понад 600 осіб отримали навики надання домедичної допомоги.

Мер Львова знову взяв до рук зброю: хоче, щоб усі мешканці навчилися стріляти

Міський голова Львова Садовий взяв до рук зброю з синами і закликав до цього всіх мерів

Відома доцентка львівського університету стрілятиме до перемоги

Перший заступник мера Львова написав заяву про вступ у тероборону

Директори шкіл Львова стріляли по мішенях

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.