Польща зняла обмеження на в’їзд для українців

Іноземців, які перетинають державний кордон на ділянці з Україною, а також на повітряних прикордонних переходах, не обмежують метою в’їзду до Польщі.

Із 19 лютого зняли обмеження на прикордонний рух на кордоні з Україною та в пунктах пропуску повітряного кордону. Про це повідомляє пресслужба прикордонної служби Республіки Польщі.

Так, іноземців, які перетинають державний кордон на ділянці з Україною, а також на повітряних прикордонних переходах, не обмежують метою в’їзду на територію Польщі. На польських кордонах, які є зовнішніми кордонами ЄС, відновили правила в’їзду до пандемії.

В’їзд відбувається на загальних умовах після виконання умов в’їзду та перебування, зазначених у положеннях Регламенту (ЄС) 2016/399 Європейського Парламенту та Ради про Кодекс правил ЄС, що регулюють переміщення людей через кордон (Шенгенський прикордонний кодекс).

Наразі обмеження пасажиропотоку на повітряних прикордонних пунктах пропуску на в’їзді до Польщі поширюються лише на перетин кордону з Росією та Білоруссю та авіасполучення з Росією і Білоруссю. Іноземці, які прибувають з інших країн, окрім Росії та Білорусі, не обмежені метою в’їзду на територію Польщі, а їхній в’їзд відбувається за загальними правилами – вони повинні мати відповідні та дійсні проїзні документи.

 Як українцям підготуватися до поїздок закордон в умовах епідемії. Роз’яснення МЗС

Нагадаємо, що перед тим, як їхати у відпустку за кордон, варто зайти на сайт з онлайн-мапою світу, що створило МЗС. Тут можна знайти актуальні умови в’їзду в будь-яку країну світу, а також дізнатись, чи після повернення в Україну потрібно проходити обов'язкову двотижневу самоізоляцію, або отримати негативний тест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.