За добу українці через фонд «Повернись живим» допомогли війську більше, ніж за весь 2021 рік

Наразі фонд має сотні заявок від військових, які оперативно обробляють, щоб посилювати військових.

За минулу добу на допомогу війську охочі скерували більше коштів, ніж за весь минулий рік – 20 502 560,36 грн. Про це повідомили у благодійній організації «Повернись живим».

«Рівень фінансової підтримки, який фонд отримав за останні кілька тижнів, – чергове свідчення того, що Україна та українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах. Наша бухгалтерія ледь встигає підраховувати кількість платежів, а військовий відділ у режимі 24/7 конвертує благодійні внески у реальну допомогу на передовій», – каже директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

Наразі фонд має сотні заявок від військових, які оперативно обробляють, щоб «посилювати армійців, і вигравати державі час там, де вона не встигає».

«Ми дякуємо всім, хто долучився та долучається до допомоги! Люди, ви – неймовірні. Найкращий тил! Найсильніша поміч війську», – додає команда організації.

Нагадаємо, що зараз існує чимало благодійних фондів та громадських організацій, які збирають кошти на військо. Про контакти, організації та реквізити дізнавайтеся у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.