У полон ЗСУ здався цілий розвідувальний взвод російських окупантів

Під Черніговом здався цілий розвідувальний взвод 74 мотострілкової бригади.

Увесь розвідувальний взвод 74 мотострілкової бригади Росії здався у полон під Черніговом. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Фейсбуку.

«Російські окупанти, наткнувшись на тотальний спротив українських захисників, здаються в полон. Під Черніговом здався цілий розвідувальний взвод 74 мотострілкової бригади. Залужний Старшина Буйнічев Костянтин Сергійович. 74 мотострілкова бригада, Кемеровська область», – йдеться в повідомленні.

За словами старшини, навчання були в Єльні, і вчора дізналися про наступ на Україну, а думали, що повертатимуться додому.

«Цього ніхто не думав – що ми їдемо вбивати. Воювати ми не збиралися, ми збирали інформацію», – каже він.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін о 4 ранку виступив з екстреним зверненням до росіян та заявив про початок «спеціальної військової операції». Він каже, що своє рішення ухвалив, після того, як до нього звернулися ватажки самопроголошених «республік» на Донбасі. Через це на всій території України вводять воєнний стан. Небо над Україною закрили. Зокрема, через закриття повітряного простору України всі рейси з/до аеропорту Львів скасували. 

Оперативна інформація про напад Росії на Україну, що постійно оновлюється, читайте за посиланням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.