Канада накладає санкції і вимагає відключення Росії від SWIFT

Санкції накладуть, зокрема, на Путіна та Лукашенка.

Канада прийняла пакет заходів, направлених на підтримку України. Зокрема, накладає санкції на Володимира Путіна та Олександра Лукашенка. Про це повідомила міністр фінансів Канади Христя Фріланд у Фейсбук. 

«Сьогодні ми робимо подальші кроки. Ми накладаємо санкції на президента Путіна за його варварський напад на Україну. Ми вимагаємо негайно вилучити Росію з міжнародної банківської системи SWIFT. Ми накладаємо санкції на білоруських лідерів, причетним до вторгнення в Росію. Передамо пожертвування Червоному Хресту на підтримку українського народу. Ми разом із нашими союзниками та хоробрим народом України в їх боротьбі за свою демократію – і нашу. Слава Україні!», – пише вона.

Нагадаємо, що Сполучені Штати готові запровадити санкції проти президента Росії Володимира Путіна, міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова та членів російської Ради безпеки. У п’ятницю 25 лютого також стало відомо, що Європейський союз заморозить активи Путіна та міністра закордонних справ Росії Сергєя Лаврова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.