Папа Римський про Україну: Зроблю все, що у моїх силах

У телефонній розмові з главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Папа Римський поцікавився ситуацією в Україні, а також запевнив, що зробить «все, що в його силах». Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Української греко-католицької церкви.

Телефонна розмова Святішого Отця та глави УГКЦ відбулася у п’ятницю, 25 лютого, о 18:30 год. за київським часом.

Обговорюючи війну, яку розв’язала Росія проти України, Папа Римський запевнив Блаженнішого Святослава: «Я зроблю все, що в моїх силах».

Понтифік також поцікавився, в якій ситуації знаходяться єпископи та священники на територіях, які найбільше постраждали від наступу російський військових.

Папа Франциск висловив вдячність УГКЦ за її близькість до українського народу, її вибір бути разом з людьми, а також за те, що підземелля Патріаршого собору в Києві стали справжнім прихистком для людей.

Святіший Отець запевнив Блаженнішого Святослава у його близькості, підтримці та молитвах за дорогу Україну. На завершення розмови Папа Франциск уділив своє апостольське благословення для страждаючого українського народу.

Нагадаємо, 25 лютого, Папа Римський відвідав посольство Російської Федерації, щоб висловити свою стурбованість стосовно російської агресії проти України.

Додамо, що Папа Франциск неодноразово закликав парафіян світу до спільної молитви за мир в Україні. Водночас війну в нашій державі Понтифік називав «безумством» та сподівався, що напруженість між Києвом та Москвою можна буде подолати через багатосторонній діалог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.