Втрати на війні: близько 200 загиблих та тисячі поранених українців

За дві доби війни в Україні від рук російських загарбників загинуло майже дві сотні українців, в тому числі троє дітей. Ще 1115 людей отримали поранення. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише пресслужба МОЗ.

Станом на суботу, 26 лютого, через вторгнення російських військ на українські землі загинуло 198 громадян, серед них – троє дітей. Водночас поранення отримали 1115 українців, в тому числі 33 неповнолітніх.

Відомо також, що російські окупанти обстрілюють машини швидкої допомоги, що є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

Водночас медична система продовжує працювати, а лікарні МОЗ забезпечує всіма необхідними медикаментами та матеріалами.

«Неймовірно пишаюсь нашими медиками! Ви на рівні із військовими, силовиками та рятувальниками неймовірно тримаєте удар! Жодна лікарня не зачинилась, всі працюють і надають медичну допомогу. Ніхто не злякався і всі мужньо дивимось в очі ворогу. Ми на своїй землі! Ми боронимо свої сім’ї! Кожен на своєму місці, як вміє!», – заявив міністр.

Медики продовжують працювати навіть у дуже складних умовах. Так, минулої ночі у Херсоні в одному з пологових будинків у облаштованому бомбосховищі під звуки вибухів народились два хлопчики.

Також Ляшко запевнив, що кожен пацієнт, незалежно від причини госпіталізації, має отримати медичну допомогу. До прикладу, якщо йдеться про пацієнтів із Covid-19 у палатах інтенсивної терапії, то держава робить все можливе, щоб вони були забезпечені киснем: домовляється із перевізниками та забезпечує логістику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.