Хакери Anonymous заявили, що покажуть кожен скелет у шафах Путіна

Хакери Anonymous записали відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна, у якому заявили, що розкриють кожен скелет у шафах та «заткнуть рот його брудними грошима». При цьому угруповання закликало всіх хакерів світу «копати» під очільника Кремля. Про це повідомляє Львівський портал.

«Вітаємо вас, президенте Росії Володимире Путін. Ми дуже чекали, коли ви дасте відповідь на наш останній запит. Але ви тягнете резину, тому ми втрачаємо терпіння. Схоже, ви вирішили ігнорувати нас. Тому ми вирішили здійснити операцію спеціально для вас. Свого роду подарунок. Ви, напевно, пам’ятаєте, як наше угруповання зламало сайт Роскомнагляду в 2018 році? Містер Путін, ви пам’ятаєте, як ви програли Афганістану?», – починають хакери у своєму відеозверненні.

Anonymous нагадали, що днями зламали сайт Міноборони РФ і злили в мережу персональні дані про його працівників. Вся ця інформація тепер є у відкритому доступі у Twitter.

«Ваша нещодавня спроба погрожувати Фінляндії та Швеції ганебна. Ви погрожуєте цим країнам, якщо вони приєднаються до НАТО. Сьогодні ми “поклали” сайти Федеральної антимонопольної служби, Кремля, Russia Today і багато інших сайтів, пов’язаних з російським керівництвом. Це просто збіг, Володимир Путін? Anonimous так не вважає!», – заявило угруповання.

«Ми плануємо оприлюднити те, що роками приховували. Група Anonimous звалиться на вас і ваших посіпак. Це лише питанням часу, коли ми виявимо бруд, який ви намагаєтесь приховати від суспільства, якому брешете. Жоден скелет у шафі не залишиться недоторканим», – вказано в заяві.

Anonymous вимагає від Путіна відновити права українського народу і піти у відставку зі своєї посади.

«Ви не змогли захистити найбільш уразливі верстви населення. Ви не виконали свій громадянський та моральний обов’язок як держслужбовець. Своєю брехнею ви підвели тих, ким хочете керувати», – наголосили хакери.

«Настав час заткнути рот Володимиру Путіну його ж брудними грошима. Шукайте і “копайте”, щоб камня на камені від нього не залишити. Володимир Путін, ми дали вам достатньо часу , щоб прислухатися до наших претензій. Ми надали вам багато варіантів, але ви вирішили розпочати велику війну. Ми ніколи не пробачимо брехні і ніколи не забудемо життів, які були втрачені під час вашого режиму. Уже занадто пізно», – йдеться в заяві.

25 лютого група Anonymous оголосила кібервійну проти російської влади. Хакери стали взламувати ресурси, що мають стосунок до Кремля. Першим «ліг» сайт пропагандистського каналу Russia Today.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.