На Львівщині шукають вантажівки для перевезення гумдопомоги з Польщі

Мешканців Львівщини закликають допомогти з великим транспортом, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для перевезення гуманітарної допомоги для переселенців та армії. Про це заявив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, польська делегація організовує величезний гуманітарний коридор, яким приходитиме допомога з всієї Європи. Тому зараз необхідно багато вантажівок для перевезення гуманітарної допомоги.

Усіх, хто має можливість допомогти, просять писати повідомлення у Facebook департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

«Звертаюсь до власників вантажівок та фур. Нам буде потрібно багато транспорту, тому що польська сторона організовує гуманітарний хаб з цілої Європи, куди будуть приходити ці речі першої необхідності, медикаменти, і потім будуть перевозитись на територію Львівської області для допомоги фронту, біженцям і Україні. Тому величезне прохання допомогти з наявністю великого транспорту, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для поповнення складів», – сказав Максим Козицький.

Максим Козицький також закликав і мешканців Львівщини, і тих, хто приїхав з інших областей, захищати рідну землю та вступати до лав тероборони.

«Хто хоче охороняти землю, це може бути і львівська земля, і вінницька земля, і рівненська, і житомирська і київська. Якщо ви вже навіть приїхали сюди, записуйтеся в тероборону, виготовляйте протитанкові їжаки, коктейлі молотова, рийте окопи, беріть до рук зброю, ставайте на барикади,  тому що маємо захищати рідну землю», – зазначив очільник Львівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.