Україна направила позов проти Росії до Міжнародного суду ООН у Гаазі

Президент Зеленський вимагає притягнути Росію до відповідальності за спотворення поняття геноциду для виправдання агресії.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський сьогодні у своєму Твіттері.

«Вимагаємо притягнути Росію до відповідальності за спотворення поняття геноциду для виправдання агресії. Просимо суд негайно наказати РФ припинити військові дії та призначити слухання вже наступного тижня», – йдеться в його повідомленні.

Нагадаємо, що вранці 27 лютого в Кремлі заявили, що російська делегація приїхала до Білорусі нібито для переговорів із Україною. Перед тим президент Зеленський 25 лютого також закликав сісти за стіл переговорів, аби зупинити загибель людей. Водночас, за його словами, Україна готова до переговорів із Росією у будь-якій країні, з території якої до нас не летять ракети, але не в Білорусі. Мінськ як можливий майданчик для переговорів обирала не Україна й не Білорусь, а керівництво Росії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.