Українська делегація зустрінеться з російською на кордоні з Білоруссю

Українська делегація зустрінеться з російською на українсько-білоруському кордоні, у районі річки Прип’ять. Про це повідомили в Офісі президента.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зателефонував президенту України Володимиру Зеленському. Політики домовилися, що українська делегація зустрінеться з російською без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні, в районі річки Прип’ять.

«Олександр Лукашенко взяв на себе відповідальність за те, що на час проїзду, переговорів та повернення української делегації всі літаки, гелікоптери та ракети, розміщені на білоруській території, залишаться на землі», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Володимир Зеленський закликав Володимира Путіна сісти за стіл переговорів, щоб припинити криваву війну, яку розв’язала Росія.

Російська сторона зі свого боку запропонувала провести переговори в Мінську і майже одразу заявила, що Україна нібито не погодилась на Мінськ, запропонувавши Варшаву і взагалі відмовилась від розмови.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до переговорів із Росією у будь-якій країні, з території якої в Україну не летять ракети. Тобто не в Білорусії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.