Є два варіанти покарати Росію: санкції чи III Світова війна, – Байден

Президент США Джо Байден вважає санкції єдиним способом покарати Росію за агресію проти України, не розпочинаючи Третьої світової війни. Про це пише Українська правда.

«Ми маємо два варіанти. Розпочати Третю світову війну, вступити у війну з Росією фізично. Або друге: переконатися, що країна, яка діє всупереч міжнародному праву, заплатить за це», – сказав Джо Байден.

Байден також зазначив, що Росія заплатить високу ціну як у довгостроковій, так і короткостроковій перспективі за своє вторгнення в Україну, додавши, що конфлікт зближує Європу та НАТО.

«Він (Путін – ред.) справляє ефект, прямо протилежний тому, на який розраховував», – додав президент США.

Як писав Львівський портал, 26 лютого стало відомо, що країни Заходу врешті знайшли порозуміння щодо відключення Російської Федерації від міжнародної платіжної системи SWIFT і розпочали технічну підготовку до ухвалення цього рішення.

Незабаром після цього з офіційною заявою виступили лідери Європейської комісії – Франція, Німеччина, Італія, Великобританія, Канада та США. Вони анонсували новий потужний набір економічних санкцій проти Росії, який включає відключення від платіжної системи SWIFT та заборону продажу «золотих паспортів» заможним росіянам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.