Є надія, що всі українські захисники острова Зміїний можуть бути живими

24 лютого російський корабель намагався залякати українських захисників на острові Зміїному вимогами здатися, але українські прикордонники відмовилися.

ДПСУ та ЗСУ отримали надію, що всі захисники острова Зміїного живі. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

«Російські ЗМІ повідомили про доправлення в тимчасово окупований Росією Севастополь військовослужбовців України, які перебували на острові. Попередня інформація про те, що серед прикордонників можуть бути загиблі, надійшла перед тим, як з захисниками втратився зв’язок», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Російські війська захопили Острів Зміїний

Нагадаємо, що 24 лютого, ворог намагався залякати українських захисників на острові Зміїному вимогами здатися, але українські прикордонники відмовилися, після чого розпочався ракетно-артилерійський удар. Напередодні Держприкордонслужба повідомила, що острів Зміїний захоплений російськими військами, а з прикордонниками немає звʼязку.

Росіяни звернулися до прикордонників «Я русский военный корабль. Предлагаю сложить оружие и сдаться во избежание коровопролития и неоправданных жертв. В противном случае по вам будет нанесен бомбовый удар», а у відповідь почули від українських воїнів: «Русский военный корабль, иди на х..й!».

1 Відповідь

  1. Ви можете актуальну інформацію твітити?? Або вже взагалі мовчіть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.