З-під варти звільняють деяких колишніх військових, вони йдуть захищати Україну

Щодо більшості охочих питання ще узгоджується: до уваги береться їхній бойовий досвід, заслуги перед державою та щире каяття.

Із місць позбавлення волі та слідчих ізоляторів звільняють колишніх військових, які виявили бажання захищати країну під час воєнного стану. Про це Громадське повідомив прокурор Офісу генерального прокурора Андрій Синюк.

Утім, він наголосив, що щодо більшості охочих питання ще узгоджується: до уваги береться їхній бойовий досвід, заслуги перед державою та щире каяття. Зокрема, вже відправився на бойові завдання Сергій Торбін, засуджений за організацію нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Також йому дозволили взяти в підрозділ ще з десяток людей, яких він також обрав із нині засуджених.

Колишній військовий 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Дмитро Балабуха, якого засуджено за вбивство цивільного на зупинці, також звільнений на час війни і вже несе службу. Окрім цього, заяву на участь у бойових діях написав колишній командир батальйону «Торнадо» Руслан Онищенко та комбат «Донбасу» Семен Семенченко. Але питання щодо них ще узгоджується. 

«Питання складне та вирішується на найвищому рівні. Йдеться про велику кількість осіб, які перебувають під вартою та уже відбувають покарання по всій країні», – заявив прокурор ОГП Андрій Синюк.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян іноземних держав, які є друзями України. Усі, хто хоче приєднатися до захисту безпеки у Європі та світі, можуть приїхати й стати пліч-о-пліч з українцями проти загарбників XXI століття. З іноземців формується окремий підрозділ – Інтернаціональний легіон територіальної оборони України. Це й буде ключовим свідченням вашої підтримки для нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.