91% українців підтримує дії Зеленського, 70% – впевнені в перемозі, – опитування

70% українців впевнені, що Україна зможе відбити напад російських окупантів. Водночас 91% – підтримує дії Президента України Володимира Зеленського. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 26-27 лютого.

Так, 70% опитаних впевнені, що Україна зможе відбити напад російських окупантів, 16% – не впевненні. Рівень віри у власні Збройні Сили за останній тиждень суттєво зріс. У жодному регіоні не спостерігається переважання песимістичних настроїв. Найвищий рівень впевненості у Збройних Силах – на Заході та у Центрі (75-78%). Відносно нижчий – На Півдні та Сході (64-66%).

За даними соціологів, 91% українців підтримує дії Президента Володимира Зеленського. Не підтримують – 6%, не змогли відповісти – 3%.

«Важливо, що з грудня 2021 року підтримка дій Президента України зросла втричі. У всіх регіонах країни спостерігається надзвичайно високий рівень підтримки Зеленського: на Заході та у Центрі (більше 90%), на Сході та Півдні –  понад 80%», – йдеться в повідомленні.

Опитування проводилось серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.