Сучасна техніка й авіація не наводяться через світлові знаки на стовпах чи дорогах

Якщо ви помітили дії таких людей і знаєте місце розташування, слід повідомляти поліцію.

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович закликав особисто не затримувати підозрілих осіб, що нібито ставлять світлові мітки для наведення вогню ворожої артилерії. Якщо ви помітили дії таких людей і знаєте місце розташування, слід повідомляти про це поліцію – повідомив Арестович на брифінгу сьогодні, 27 лютого.

«Наші військові і спецслужби просять вас звернути увагу на наступне, що сучасна техніка й авіація не наводяться через світлові знаки на стовпах або на дорогах. Вони наводяться за допомогою інших сучасних технічних засобів», – каже він

.

За його словами, повідомлення з проханнями зривати або зафарбовувати світлові мітки на стовпах, дорогах тощо може застосовуватися ворогом задля поширення так званої «шпигуноманії». 

Нагадаємо, у Львові мешканці разом з правоохоронцями виявляють різні мітки на асфальті, деревах, навіть на балконах і дахах будинків. Правоохоронці просять інформувати про підозрілі мітки та пересування ворога. Крім того, варто повідомляти, якщо помітили підозрілих людей або автомобілі, на лінію 102. Якщо вам вдалось знайти телеграм-канали чи інші ресурси де пропонують таку роботу – одразу поширюйте інформацію. Для цього створили офіційний чат-бот – @stop_russian_war_bot.  Він отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.