У головному монастирі ПЦУ спіймали диверсантів. Епіфаній може бути ціллю росіян

Охорона Михайлівського Золотоверхого монастиря знешкодила російську диверсійну групу, яка намагалася проникнути на територію. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків Православної церкви України архієпископ Євстратій Зоря.

Так, до кафедрального собору ПЦУ намагались вдертись диверсанти – двоє чоловіків. До затримання вони встигли розкинути ворожі мітки на деревах. Священнослужителі підозрюють, що ціллю російських найманців міг бути сам Митрополит Епіфаній.

«У своїй промові перед початком війни Путін однією з претензій до України назвав існування тут незалежної від Росії Церкви. Також відомо від міжнародних партнерів про складені окупантами списки цілей їхнього терору – лідерів українського суспільства і держави. Ці публічні повідомлення, а також інформація, яку не можна зараз оприлюднити, отримана від українських і міжнародних джерел, дали підстави об’єктивно вважати, що серед цілей російського терору – Предстоятель ПЦУ», – написав Євстратій Зоря.

Ці дані ПЦУ взяла до відома і забезпечила Митрополита Епіфанія надійною охороною. Водночас архієпископ наголосив, що предстоятель не виїжджав і не буде виїжджати з України – «сама думка про це є абсурдною».

«Він [Митрополит Епіфаній] працює постійно, спілкуючись з архієреями та духовенством на місцях, з нашими закордонними друзями, підносячи молитви. А щодо тих, хто наполегливо поширює заклики однієї особи «розшукати митрополита Епіфанія», скажу таке. Той, хто пише ці заклики, відомий тісною співпрацею з оточенням Медведчука та Деркача – засвідчених агентів Росії. Чи не виконує він у такий спосіб завдання, і не лише інформаційного? Після перемоги нехай з цим розберуться компетентні органи», – додав Євстратій Зоря.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Євстратій Зоря, з відкритих джерел

1 Відповідь

  1. Ой, не кажіть. Піймали диверсантів кажете?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.