У Михайлівському монастирі в Києві знешкодили диверсантів. Ціллю міг бути глава ПЦУ

Серед цілей російського терору – Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

Охорона Михайлівського Золотоверхого монастиря знешкодила російську диверсійну групу, яка намагалася проникнути на територію. Також поруч з територією були виявлені мітки, які були знешкоджені. Про це повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ архієпископ Євстратій Зоря.

«Відомо, що у своїй промові перед початком війни Путін однією з претензій до України назвав існування тут незалежної від Росії Церкви. Також відомо від міжнародних партнерів про складені окупантами списки цілей їхнього терору – лідерів українського суспільства і держави», – пише він у себе на Фейсбуку.

Читайте також: За мітки для коригування вогню світить до 15 років тюрми

Ці публічні повідомлення, а також інформація, яку, за його словами, не можна зараз оприлюднити, отримана від українських і міжнародних джерел, дали підстави об’єктивно вважати, що серед цілей російського терору – Предстоятель ПЦУ. Водночас Митрополит Епіфаній Можу не виїжджав і не виїде за межі України. Він має надійну охорону і працює постійно, спілкуючись з архієреями та духовенством на місцях, з нашими закордонними друзями, підносячи молитви.

«А щодо тих, хто наполегливо поширює заклики однієї особи «розшукати митрополита Епіфанія», – скажу наступне. Той, хто пише ці заклики – відомий тісною співпрацею з оточенням Медведчука та Деркача, засвідчених агентів Росії. Чи не виконує він у такий спосіб завдання, і не лише інформаційного? Після перемоги нехай з цим розберуться компетентні органи», – додає архієпископ Євстратій Зоря.

Нагадаємо, що напередодні у столиці диверсійно-розвідувальна група ворога розстріляла родину з трьома дітьми, дорослі та одна дитина загинули. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.