Як приєднатись до інтернаціонального легіону. Алгоритм для іноземця

Тисячі іноземних військових зголосилися долучитися до війни проти російського окупанта разом зі ЗСУ.

Президент Володимир Зеленський оголосив про створення інтернаціонального легіону. За добу вступити до нового підрозділу зголосилось декілька тисяч іноземних громадян. Вони готові долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки від путінського режиму, зазначила заступниця міністра оборони України на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: «Я так пишаюся народом у цій країні». Відомі світові актори, співаки та знаменитості підтримали Україну 

Іноземці, які планують долучитись до війни в Україні проти російського окупанта  найперше повинні звернутись до посольства України у своїй державі. Загалом, їм потрібно зробити сім ключових кроків, інформує Укрінформ.

По-перше, якщо ви хочете долучитись до боротьби проти російського окупанта, вам треба звернутися до Посольства України у вашій державі (запитати військового дипломата або консула, контактні дані можна шукати на сайті Посольства):

Звернутися можна трьома способами: 1) прийти у Посольство; 2) зателефонувати; 3) написати на електронну пошту.

По-друге, уточнити, які документи та одяг (оснащення) необхідно або рекомендовано мати.

Документи: внутрішній документ (ID або паспорт); закордонний паспорт; документи, які підтверджують проходження військової служби (служби в силових структурах) та участь у бойових діях; інші документи за вказівкою військового дипломата та консула.

По-третє, прибути до Посольства з документами для співбесіди з аташе з питань оборони та регулювання візових питань з консулом.

По-четверте, на заяву на вступ до територіальної оборони Збройних Сил України на військову службу за контрактом у добровільному порядку (аташе з питань оборони надає допомогу).

По-п'яте, отримати інструкції щодо порядку перебування в Україні, наявності необхідних документів та екіпірування.

Рекомендовано, за наявністю, брати із собою військовий одяг або його елементи, екіпіровку, шолом, бронежилет та інше.

По-шосте, вирушити до України визначеним шляхом.

Представники українських посольств, консульств (за кордоном) та територіальної території в Україні надають допомогу на шляху висування. Їхні контакти надати у Посольстві України у вашій державі.

По-сьоме, по прибуттю в Україні на пункті збору вступити до Іноземного легіону територіальної оборони України (писати контракт) та спільноти з бійцями з інших країн та українськими війнами вирушити на боротьбу з російськими окупантами.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян іноземних держав, які є друзями України. Усі, хто хоче приєднатися до захисту безпеки у Європі та світі, можуть приїхати й стати пліч-о-пліч з українцями проти загарбників XXI століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.