Зеленський підписав заявку на вступ до Євросоюзу

Прийняти Україну в Євросоюз за новою особливою процедурою вчора після спільної розмови запропонував прем’єр Словаччини Едуард Геґер.

Україна подає заявку на членство в Європейському союзі за спеціальною процедурою. Про це сьогодні, 28 лютого, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Українці давно довели, що всі ми – невід'ємна частина європейської спільноти. Настав час закріпити це на папері. Україна подає заявку на вступ до ЄС за спеціальною процедурою», – йдеться в його повідомленні.

Прийняти Україну в Євросоюз за новою особливою процедурою вчора після спільної розмови запропонував прем'єр Словаччини Едуард Геґер. Вночі Президент України Володимир Зеленський мав відповідну розмову з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

«Ми розраховуємо, що рішення буде ухвалено невідкладно. Як зазначив Президент, це і можливо, і справедливо», – додав він.

Водночас, як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на високопоставленого європейського урядовця, у Європейському Союзі очікують, що запит президента України Володимира Зеленського невідкладно надати Києву членство у Союзі надійде найближчим часом, після чого розпочнеться процедура його розгляду.

Нагадаємо, президент України Зеленський заявив, що Україна звернулася до Євросоюзу з проханням про невідкладне приєднання за спеціальною процедурою. За його словами, Україна вдячна партнерам за те, що вони поряд із нами, але наша мрія – бути разом з усіма європейцями та головне – бути на рівних.

Фото: Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.