На Львівщині створюють окремий стрілецький батальйон, зі сторони Волині будують фортифікаційні споруди

Усі військові формування, які розміщені на території Львівської області,і готові виконувати свої функціональні обов’язки. Зараз формуються додаткові бригади територіальної оборони.

Про це заявив начальник Львівського обласного ТЦК та СП Олександр Тіщенко, пише Dailylviv.com.

«Додаткова бригада тероборони займатиметься охороною Львова. Загалом підрозділи ТрО, які забезпечуватимуть безпеку та охорону у Львівській області станом на зараз укомплектовані майже на 100%. Також ми формуємо додаткові батальйони, які увійдуть до територіальних центрів комплектування (колишні військкомати)», – розповів Олександр Тіщенко, начальник Львівського обласного ТЦК та СП.  

Сьогодні всі блокпости на в’їздах та виїздах з території області перебувають під контролем. Зі сторони Волинської області на блокпостах вже споруджують фортифікаційні споруди.

«Ставимо протитанкові їжаки, риємо протитанкові рови. Разом з цим, створюємо окремий стрілецький батальйон територіальної оборони. Туди записуватимуть цивільних військовозобов’язаних осіб. Охочі можуть звертатись в районні РТЦК та записуватись», – наголосив Олександр Тіщенко.

За його словами, військовослужбовці зараз потребують допомоги, зокрема: екскаватори, засоби зв’язку, бронежилети, каски, медикаменти (джгути, засоби для зупинки кровотечі, бинти). Всі охочі допомогти можуть звертатись за номером 0974710045.

«Багато хто хоче зараз створювати загони самооборони. Спершу мають бути укомплектовані частини Збройних Сил. У випадку, якщо ворог піде на нашу область, ми маємо зупинити його ще на кордоні, а не вже на місці силами сил спротиву. Тож закликаємо записуватись в ряди Збройних Сил України Військовозобов’язані чоловіки віком від 18 до 60 років, які привозять свої сім’ї на Захід України! Як громадянам нашої Держави пропонуємо Вам розмістити своїх рідних у безпеці та у найкоротші терміни стати на військовий облік! Необхідно долучитись до захисту України у складі підрозділів, що формуються в межах нашої області або територій, звідки Ви прибули», – звернувся начальник Львівського обласного ТЦК та СП.

За минулу добу від жителів області надійшло 8 тисяч звернень, які опрацювала Національна поліція. Здебільшого, вони стосувалися інформації про підозрілих осіб. Про це розповів начальник ГУ Нацполії Олександр Шляховський. Надзвичайних подій не виникало.

 

Заборона польотів літальних апаратів над Львовом, – попередження

Комендантська година: у Львові змінено графік руху громадського транспорту

Мер Львова просить мешканців перевірити доступ до свого підвалу та поговорити про це з сусідами

Львів’яни цілодобово патрулюють місто

Під’їзди до Львова та області блокуватимуть протитанковими їжаками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.