США відкривають стратегічні запаси нафти

Білий дім повідомив, що після консультації з союзниками, президент США Джо Байден прийняв рішення про те, щоб ввести на ринок додатковий мільйон барелів щодня упродовж найближчих шести місяців

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Сполучені Штати Америки відкривають стратегічні запаси нафти. Президент Джо Байден повідомив, що у найближчі шість місяців зі Стратегічного резерву буде вивільнено 180 мільйонів барелів нафти. Американський президент теж сказав, що також буде збільшено видобуток сировини. Це пов’язано із тим, що США хочуть знизити ціни на пальне.

Білий дім повідомив, що після консультації з союзниками, президент США Джо Байден прийняв рішення про те, щоби ввести на ринок додатковий мільйон барелів щодня упродовж найближчих шести місяців.

«Масштаб цього рішення є безпрецедентний. Світ ніколи ще не звільняв резерви нафти темпі мільйон барелів щодня», – написано у заяві Білого дому.

Як повідомляє Білий дім, Сполучені Штати нині досягають рекордного рівня видобутку газу та нафти. До кінця року видобуток нафти зросте на мільйон барелів щодня, а наступного року — на чергові 700 тисяч барелів. Джо Байден закликав Конгрес до ухвалення відповідного закону, який схилить енергетичні концерни до того, щоби збільшити видобуток сировини.

Кремлівського тирана треба ізолювати від грошей за продаж нафти і газу

Нові санкції: США заборонили імпорт російських нафти та газу

96 експертів розкритикували політику Німеччини та ЄС щодо Росії

У Німеччині газові резерви формує не держава, а Ґазпром: ЄС хоче запровадити спільні закупівлі газу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.