Путін не відкладає питання знищення України, попереду багато боїв, – Данілов

У росіян є сакральний день – 9 травня, до якого вони мають завдання закінчити війну.

Путін не відкладає питання щодо знищення України. Він зараз тільки переформатовує свої війська для того, щоб і надалі завдавати ударів. Про це в ефірі телемарафону повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Він закликав не радіти зараз повідомленням про те, що частина російських військ нібито добровільно покидають українську територію.

«Це – робота нашої армії, Збройним Сил, коли ми звільняємо свої міста одні за одними. За кожним таким звільнень є гибель нашим хлопців і дівчат. Тому я б не казав, що вони кудись біжать. Це дуже для нас дорого коштує, ці відходи їхні», – каже він.

Також, за словами Данілова, у росіян є сакральний день – 9 травня.

«До 9 травня Путін ставить завдання закінчити парадом перемоги цю війну. Нам треба розуміти, що попереду ще дуже багато боїв. Нам треба боронити свою країну, розслаблятися нікому не раджу», – додав він.

Нагадаємо, що на 37 добу вторгнення Росії до України ворог продовжує відводити окремі підрозділи з території Київської та Чернігівської областей, а також перегруповувати війська, імовірно, для створення ударних угруповань на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.