На місяць воєнних дій Україна витрачає близько 10 млрд доларів

Мінфін підрахував витрати на війну.

Україна витрачає приблизно 10 млрд доларів США за місяць ведення визвольної війни від російського вторгнення повідомляє пресслужба ОП.

«За підрахунками Міністерства фінансів, на місяць воєнних дій Україна витрачає приблизно 10 млрд доларів», – йшлося на нараді, яку провів президент України Володимир Зеленський з економічними блоками свого Офісу та уряду,

Учасники обговорили стан української економіки на другому місяці опору військовому вторгненню росії, а також розглянули прогнози її розвитку у найближчій перспективі.

«На нараді обговорили джерела фінансування витрат, зокрема власні податкові надходження та допомогу міжнародних партнерів України. У цьому ж контексті торкнулися перспективи переходу на спрощену систему оподаткування, який заплановано на квітень», – йдеться у повідомленні.

Розглянули шляхи диверсифікації імпорту пального та захисту енергетичної інфраструктури України від бомбардувань російською армією.

Нагадаємо, що за словами міського голови Львова Андрія Садового, щоби прогодувати 200 тисяч людей – приблизно стільки переселенців прийняв Львів, щодня потрібен мільйон доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.