Остап Дроздов: «путін поставив на найгірші риси свого народу і не прогадав»

Журналіст і телеведучий Остап Дроздов про справжнє нутро росіян, яке відкрив усьому світу путін, відправивши їх в Україну вбивати мирних людей, ґвалтувати і мародерити:

«Коли ми сивіємо від масакри, побаченої у звільнених містечках навколо Києва у третьому тисячолітті й ХХІ столітті в центрі континентальної Європи, – це все є новітнім літописом старого перевіреного звірства орди, яка ще 800 років тому діяла з таким же ненависним захланством.

Ми маємо справу не з рос.солдатом. Ми маємо справу з рос.нутром. Бо солдат – це професія, яка теж має честь. А нутро – це базова природа, поклик душоньки, серцевина справжності. У росіян воно таке, яке задокументоване на макабричних кадрах новітнього геноциду.

Те єднання чорних душ, яке ми з жахом спостерігаємо в оркостані, має глибоку природу. 83% підтримки війни проти України – не випадкова й не штучна цифра. Приріст +12% за президента з початку «спецоперації» – це не наслідок нагонки зомбоящика і пропаганди. Ця цифра не роздута й не висмоктана. Вона органічна.

У росії відбувся токсичний «суспільний договір». Знизу на рівні простонароддя – мародерне єство, базова підоснова насильства, агресивна аморальна утроба. Зверху – їхній легітимний покровитель і натхненник.

Путін поставив на найгірші риси у своєму народові і не прогадав. У такому неможливо дати маху. Його історична місія вже звершена – він вивільнив, відфонтанував, відкоркував назовні і всьому світові показав нутро цілого народу, його тельбухи, його сіль, його квінтесенцію.

Свій верховний план винищити Україну він довірив, властиво, не професійним солдатам, а злегка підкутому простому люду, який поколіннями мешкав не лише без централізованої каналізації, асфальту та вуличного освітлення в дєревнях, але й без етичної системи координат.

Для простолюддя прийти поруйнувати, помародерити, поґвалтувати, пограбувати, постріляти в потилицю – це просто-на-просто бути собою. І лідеру треба було лишень заохотити це. Ця вся незчисленна рать ішла сюди з задоволенням красти все під ряд і окупити своє «відрядження», бо їхні дуньки з нетерпінням чекають на килими, ноути, м’ясорубки, шуби й ношені ліфчики.

У росії інтереси соціального дна і цинічних верхів збіглись на 83%. Нутро в них таке. Нутро на всі 100%».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.