Телефонна розсилка, у якій українців закликають ділитися історіями війни, – не фейк

Ніякої загрози для персональних даних немає.

Злочини, які скоюють російські загарбники в Україні, жахають увесь цивілізований світ, а мільйони українців стали свідками цинічної війни Росії у самому центрі Європи. Для того, аби кожен міг поділитися своєю історією, Міністерство культури та інформаційної політики запустило платформу #МояВійна за посиланням. https://mywar.mkip.gov.ua.

Українці вже почали отримувати sms-повідомленя із запрошенням долучитися до проєкту, проте дехто сприйняв ці повідомлення з пересторогою. У Держспецзв'язку запевнили, це не спам і не фейк. Ніякої загрози для персональних даних немає.

Так, на сайті кожен свідок цієї жорстокої війни може розповісти свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання, додати фото і відео.

Нагадаємо, що напередодні урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка працює при Держспецзв’язку, попереджала про масове розповсюдження серед громадян України та вітчизняних організацій електронних листів з темою «Нова програма для запису в журнал». Детальніше читайте тут.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.