Російські війська перегруповуються, готуються захопити Харків

Ворог посилює угруповань військ західного і південного військових округів у Слобожанському і Донецькому операційних районах.

Російські війська перегруповуються, намагаються покращити тактичне положення на окремих напрямках Півдня України та готуються захопити Харків. Про це повідомив речник  Міністерства оборони України Олександр Мотузяник на брифінгу сьогодні, 4 квітня.

«Основні зусилля противник зосередив на підготовці до відновлення наступальних дій, аби оточити угруповання Об’єднаних сил та оволодіти містом Харків», – каже він.

Так, за його словами, ворог посилює угруповань військ західного і південного військових округів у Слобожанському і Донецькому операційних районах. Робить це як за рахунок перекидання військ з інших військових округів, так і шляхом залучення підрозділів свого мобілізаційного резерву.

«Ворог налагоджує маршрути логістичного забезпечення угруповання військ, створює запаси боєприпасів, ракет та паливно-мастильних матеріалів, а також здійснює підготовку медичних установ до прийому великої кількості поранених», – додав Мотузяник.

Нагадаємо, напередодні британська розвідка повідомляла, що російські війська зосереджують свої зусилля, щоб спробувати оточити українські сили на Донбасі, а також може спробувати штурмувати обласні центри, зокрема і Харків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.