На Львівщині готові будувати багатоповерхівки для переселенців

Місто Дрогобич може забезпечити побудову понад 15 тис. нових осель для внутрішньо переміщених осіб.

У Дрогобичі, що на Львівщині, готові побудувати нові багатоповерхівки для переселенців. За словами керівника КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міськради Василя Бохонока, у мікрорайоні вулиці Євгена Коновальця є можливість спорудити кілька багатоквартирних будинків, аналогічно на вул. Пилипа Орлика.

Загалом місто може забезпечити побудову понад 15 тис. нових осель для внутрішньо переміщених осіб.

«По вулиці Коновальця уже працюємо над одним проєктом із спорудження багатоквартирного будинку. Загалом ми змогли б споруди понад 15 тисяч нових осель, шукаємо інвесторів та державні програми, які б нас підтримали», – цитує його пресслужба Дрогобицького міської ради.

Також, за його словами, у місті беруться до ремонту гуртожитків, які також зможуть послужити тимчасовим житлом для внутрішньо переміщених осіб. Ідеться про гуртожитки, які перебувають у комунальній власності у Дрогобичі та Стебнику.

Із перших днів війни до Дрогобича прибуло близько 15 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких 8 тисяч офіційно зареєструвалися. Усіх їх забезпечують тимчасовим житлом, харчуванням та гуманітарною допомогою, дозвіллям.

Нагадаємо, у Львівській міській раді розглядають декілька ділянок під будівництво модульного житла для переселенців. Йдеться про землю на 12 га на вул. Величковського в Рясному, 2 га на вул. Тракт Глинянський, а також 8 га у Дублянах. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач. У Ратуші нині обговорюють ці та інші ділянки у межах міста, де можна звести тимчасове модульне житло для переселенців, утім їх не називають, щоб не провокувати зайвих дискусій. Натомість одне з будівництв планують почати уже у квітні цього року. Детальніше про те, як війна змінить будівельну галузь читайте в інтерв'ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.