ООН допоможе ВПО на Львівщині продуктами і грішми

Всесвітня продовольча програма World Food Program ООН готова забезпечувати продуктами харчування пункти розміщення внутрішньо переміщених осіб на Львівщині. Зокрема, це стосується шкіл, дитсадочків, гуртожитків.

Про це йшлося під час зустрічі начальника Львівської ОВА Максима Козицького і регіональної директорки програми World Food Program ООН Корін Флейшер, повідомляє Dailylviv.com з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

«Ми розуміємо, що в багатьох областях України зараз існує продовольча криза. За допомогою місцевої влади ми будемо скеровувати продовольчі товари туди, де це можливо. Водночас ми готові підтримувати переселенців тут. Наша програма, окрім забезпечення харчами, передбачає виплату для зареєстрованих ВПО. Знаємо, що в цьому напрямі держава також допомагає людям, тому потрібно напрацювати механізм роботи, завдяки якому кожна сім’я отримає виплати», – зауважила Корін Флейшер.

Організація World Food Program ООН і Львівська ОВА будуть співпрацювати у напрямку додаткового фінансового ресурсу та грошових гарантій для внутрішньо переміщених осіб.

World Food Program ООН допомагатиме у формуванні сухпайків, як для східних областей, так і для місцевих потреб – для ВПО чи військовослужбовців. Нещодавно управління туризму і курортів передало список необхідних продуктів. Йдеться про консерви, сублімовану їжу, енергетичні батончики, горіхи, каву, чай.

«Доки ми маємо зараз змогу доставляти продовольство у східні та центральні області України, маємо робити це якомога більше. Адже у разі загострення ситуації, ми просто не зможемо туди доставити вантаж. Важливо, щоб люди мали запаси харчів», – підсумував Максим Козицький.

Ранчо на Львівщини прихистило 35 біженців

Особливості обліку і оцінювання учнів-ВПО на Львівщині

Діти ВПО можуть отримати планові щеплення у львівських поліклініках

Львівська Політехніка прихищає вимушено переміщених осіб, багато з яких шукають у Львові роботу

Арена Львів поселяє переселенців тимчасово і на довготривалий термін

Львову потрібні мобільні центри для тимчасового перебування ВПО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.