Оптимістичне завершення перемоги українців – це український прапор над кремлем, – росіянка у Львові (відео)

Оперна співачка, мецо-сопрано, етнічна росіянка, яка у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені С. Крушельницької працювала з 2011 року, Марфа Шумкова вірить, що українці це можуть зробити. ТРК «Перший Західний»…

Про це вона сказала в інтерв’ю на ТРК “Перший Західний”, пише Dailylviv.com.

Марфа Шумкова також розповіла про свої перші враження від Львова, про те, чи можуть змінитися росіяни, про важкі розмови з найріднішими, які не вірять їй, про закінчення війни і якою вона її бачить.

“Уперше я приїхала до Львова у 2007 році. Мені сподобалося місто і люди. Мені сподобалося те, що люди мають інші погляди. Це була чиста цікавість. Пізніше я дізналася – багато іншого про І Світову війну, і про ІІ Світову війну –  і я почала ставити питання.

Для мене було незвично, що немає однієї правильної думки.

Хто такий росіянин? Вони самі не знають. Я сама з Уралу, читала уральського письменника, який пише, що Урал загарбали московити у 16 ст.

Щоб росіяни могли змінитися, їм треба зрозуміти: що зі мною щось не так. А це складно.

Вони (росіяни) намагаються довести, що цілий світ нездоровий, а вони ОДНІ нормальні. Одні – це вже би мало викликати запитання.

Оптимістичне завершення перемоги українців – це український прапор над кремлем. Чесно кажучи, я вірю, що українці це можуть зробити.

Моя бабуся – донька ворога народу. Вона мріяла про демократичну росію, вона вітала усі демократичні рішення 90-х. Вона ненавиділа, радянський світ, Сталіна. А ще вона казала: “Відпустіть всіх (країни, народності), хто не хоче бути з росією”.

Мене доля росії не цікавить. Хочу, щоб вона відчепилася від України. Я дуже хочу, щоб будуючи Україну, ми забули про такого сусіда.

росія має розпастися.

Мені час від часу радять виїхати на роботу за кордон. Я хочу прожити цей шлях з цією країною, з Україною”,- головні думки Марфи Шумкової.

Росія не виконує рішення Міжнародного Суду ООН про припинення війни в Україні

Росія може атакувати найбільш слабку ланку НАТО

У Росії суд заборонив Facebook і Instagram, на черзі – YouTube: за що

Американські політики не вірять Росії

Послиня України у США: Росія – терористична держава, очолювана воєнним злочинцем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.