Табір смерті. Росіяни почали спалювати загиблих у Маріуполі в мобільних крематоріях

Масштабу трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів.

В Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії. Після широкого міжнародного розголосу геноциду в Бучі, вище керівництво рф наказало знищити будь-які свідоцтва злочинів своєї армії в Маріуполі. Про це повідомили у Маріупольській міській раді.

Читайте також: «Ця війна була неминуча». Богдан Тихолоз про історичний шанс для українців

«Тиждень тому обережні оцінки вказували на 5 тисяч загиблих. Але з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців. Саме тому росія не поспішає давати зелене світло місії Туреччини та іншим ініціативам з порятунку та повної евакуації Маріуполя. Крім того, всіх потенційних свідків звірств окупантів намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити», – йдеться у повідомленні.

Брудну роботу росіяни залишили для колаборантів. Очевидці повідомляють, що рашисти залучили до спеціальних бригад зачистки місцевих та терористів «днр».

Читайте також: Російська армія залишилась такою, як була. Історик про Львів, біженців та крах світового порядку

Вони збирають та спалюють тіла замордованих та вбитих в результаті російського вторгнення жителів Маріуполя. Координує роботу цих груп беспосередньо самопроголошений мер-колабораціоніст Костянтин Іващенко. 

«Масштабу трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. На жаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Історію маріупольця, який провів 12 днів у підвалі під час блокади і зміг евакуюватися до Львова, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.