Хор імені Григорія Верьовки заспівав гімн у Львові. Фото, відео

Артисти відправляються у турне Європою.

У Львові артисти Національного академічного хору імені Григорія Верьовки виконали гімн України. Колектив виїжджає з туром по Європі, аби підтримати рідну країну на культурному фронті.

Зі слів директора-розпорядника хору Ігоря Куриліва, сьогодні ми є свідками того, як повторюється історія.

«Як бачимо, історія має властивість повторюватися. Колись Симон Петлюра відправив у Європу хор славетного Олександра Кошиця, й артисти зробили свою роботу. Ми сподіваємося, що сьогодні як дипломати нашої держави в духовному сенсі цього слова зможемо показати в Європі, що ми не тільки нашими збройними силами рятуємо державу, а ми ще духовно можемо засвідчити світові, що Україна насправді велика культурна нація», – сказав він.

Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки – це український професійний хоровий колектив, заснований 11 вересня 1943 року у Харкові. При хорі є творча лабораторія з аутентичного виконання народної пісні, фольклорна група, яка систематично записує і розшифровує народні пісні, організовує серії самостійних концертів.

Хор Верьовки гастролював у Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччині та низці інших країн світу, він традиційно є учасником великих українських державних заходів. Має багато національних і міжнародних відзнак. 

Фото Івана Станіславського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.